Spotrebiče

BORA - REVOLÚCIA PRI VARENÍ

Bosch & Siemens

Pre viac informácií nás kontaktujte

Exkluzivita má teraz nový štandard. studioLine

Jedinečná rad vstavaných spotrebičov studioLine značky Siemens, obohatí nielen vašu kuchyňu, ale aj váš život. Exkluzívny dizajn a inovatívne výbava spotrebičov ponúka nezameniteľný pôžitok nielen pre pohľad, ale navyše aj absolútnu voľnosť pri všetkom, čo vám život prináša.

Nechajte sa uniesť dobrodružstvom a zažite ešte viac výnimočných momentov - vďaka veľmi výkonným domácim spotrebičom máte k dispozícii čas celého sveta.

Bosch & Siemens

Pre viac informácií nás kontaktujte

Ovládajte svoje spotrebiča na diaľku

Nové domáce spotrebiče od Bosch alebo Siemens s technológiou Home Connect otvárajú úplne nové možnosti pre vašu domácnosť. Teraz môžete ovládať a sledovať všetky svoje spotrebiče pohodlne zo svojho inteligentného telefónu alebo tabletu. Uľahčíte si tak svoj každodenný život. Vyzkúšajte si spotrebiče Siemens s HomeConnect v našom štúdiu.

Bosch & Siemens

Viac informácií

Oslnivé výsledky umývania riadu s BOSCH a SIEMENS

Umývačky riadu Bosch a Siemens predstavujú moderný dizajn a inovatívne nápady, vďaka ktorým je život jednoduchší. Nechajte sa okúzliť maximálnou flexibilitou. Vďaka praktickým funkciám, ako sú výškovo nastaviteľné postranné diely a sklopné stojančeky, všetko nájde svoje miesto - dokonca aj veľké naberačky alebo malé čajové lyžičky.

Či už servírujete večeru vašej rodine, alebo ste hostiteľovi večierku s priateľmi, umývačky riadu Bosch a Siemens vám váš riad umyje rýchlo a žiarivo.

Bosch & Siemens

Pre viac informácií nás kontaktujte

Kuchynské štúdio
DanKüchen Poprad

Vďaka Danküchen sa váš sen o krásnej, nadčasovej, ale súčasne neuveriteľne praktickej kuchynskej linke, môže zmeniť na realitu, ktorú oceníte aj po rokoch.

Pri kuchyniach Danküchen sa môžete spoľahnúť na precíznu rakúsku prácu.Sú vybavené výlučne vysokokvalitným kovaním Blum, na ktoré sa vzťahuje záruka počas celej doby životnosti kuchyne. Samozrejmosťou značky Danküchen je aj maximálna bezpečnosť, čoho dôkazom je dvojité bezpečnostné zavesenie horných skriniek – pre každý prípad.

V súčasnosti je k dispozícii 17 modelov kuchýň.
zobraziť viac