Home Connect

Domáce spotrebiče so šikovným ovládaním

Pre jednoduchši život Vďaka technológii Home Connect máte teraz doma úplne nové možnosti. Aj keď nie ste doma, môžete pohodlne ovládať a kontrolovať svoje spotrebiča. Budete mať neustále prístup k užitočným informáciám o vašich spotrebičoch v elektronickej podobe a k praktickým tipom, ktoré vám ešte viac zjednoduší život - samozrejme všetko s dokonalými výsledkami. Dátum spotreby vás už nebude trápiť.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Chladničky s Home Connect

Niekedy sú najlepšie veci tie, ktoré sa nikdy nestanú. Trebárs, že sa vaše potraviny nepokazí. Aby zostali dlhšie čerstvé, ponúka Home Connect dôležité tipy pre uchovávanie potravín spolu s odporúčaniami ohľadom voľby vhodné priehradky chladničky alebo nastavenia teploty. môžete tak pre svoje potraviny vždy vytvoriť dokonalé podmienky.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Vaša práčka teraz vie všetko najlepšie

Pre váš jednoduchší život Odteraz už sa nikdy nebudete musieť pýtať mamičky, ako vyprať bielizeň. Vaša práčka vám dá všetky odpovede - pomocou funkcie Easy Štart v aplikácii Home Connect. Vždy sama odporučí správny program a zjednoduší vám tak váš život.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Doska a odsávač ako dokonalý pár

Teraz môže vaše varná doska a odsávač pár fungovať v perfektnej synchronizácii s cieľom zabezpečiť optimálne odsávanie. Jednoducho ovládajte a kontrolujte nastavenie na diaľku na vašom smartfóne alebo tablete. A ako bonus si vďaka technológii Home Connect vytvorte dokonalú atmosféru v kuchyni s novým LED osvetlením na odsávači pár Bosch. 

Pre viac informácií nás kontaktujte

Z každého jedla urobí potešenie

A z každého miesta kuchyňa Prečo si doma niečo neupéct? A čo napríklad zatiaľ čo ste preč? Jednoducho použite svoje mobilné zariadenie na zapnutie rúry na diaľku pomocou technológie Home Connect. Aplikácia vám odovzdá informácie o procese pečenia. Budete vedieť, kedy presne je jedlo pripravené a či ste vypli rúru, alebo nie. Takže môžete byť doma bez toho, aby ste tam skutočne boli. 

Pre viac informácií nás kontaktujte

Kde nájdete recept na vašu obľúbenú kávu?

Vo vašej aplikácii Veľmi rýchlo sa z vás môže stať skúsený barista - vďaka novému plne automatickému kávovaru s technológiou Home Connect. Vyberte si z mimoriadne širokej ponuky najrôznejších druhov kávy a uložte si svoje obľúbené nastavenia pomocou funkcie CoffeeWorld v rámci aplikácie. Jedinú vec, ktorú za vás neurobíme, je vychutnanie si lahodnej šálky práve pripravenej kávy.

Pre viac informácií nás kontaktujte