Spotrebiče

Exkluzivita má teraz nový štandard. studioLine

Jedinečná rad vstavaných spotrebičov studioLine značky Siemens, obohatí nielen vašu kuchyňu, ale aj váš život. Exkluzívny dizajn a inovatívne výbava spotrebičov ponúka nezameniteľný pôžitok nielen pre pohľad, ale navyše aj absolútnu voľnosť pri všetkom, čo vám život prináša.

Nechajte sa uniesť dobrodružstvom a zažite ešte viac výnimočných momentov - vďaka veľmi výkonným domácim spotrebičom máte k dispozícii čas celého sveta.

Bosch & Siemens

Pre viac informácií nás kontaktujte

Ovládajte svoje spotrebiča na diaľku

Nové domáce spotrebiče od Bosch alebo Siemens s technológiou Home Connect otvárajú úplne nové možnosti pre vašu domácnosť. Teraz môžete ovládať a sledovať všetky svoje spotrebiče pohodlne zo svojho inteligentného telefónu alebo tabletu. Uľahčíte si tak svoj každodenný život. Vyzkúšajte si spotrebiče Siemens s HomeConnect v našom štúdiu.

Bosch & Siemens

Viac informácií

Chladiace spotrebiče budúcnosti

Chytré nápady a inovatívne technológie v trendy dizajne - chladničky a mrazničky Siemens alebo Bosch sú najlepším spôsobom flexibilného a riadneho uchovávania potravín. Od našich najmenších vstavaných chladničiek až po naše impozantný side-by-side modely - všetky vám poskytnú čerstvosť a pohodlie.

Bosch & Siemens

Pre viac informácií nás kontaktujte

Vstavané rúry kvalita bez kompromisov

Rúry možno inštalovať do spodných aj do nástenných kuchynských skriniek. Pokiaľ si vyberiete samostatnú rúru, môžete varnú dosku nainštalovať nezávisle na rúre.

Pre kuchyne s obmedzeným priestorom sú ideálnym riešením naše kompaktné spotrebiče s výškou 45 cm. A máte naozaj na výber - vďaka mnohým automatickým programom vám každý z našich modelov pri varení a pečení vždy zaistí skvelý výsledok.

Bosch & Siemens

Pre viac informácií nás kontaktujte

Varné dosky: osobitý dizajn, jednoduchá inštalácia budúcnosti

Naše indukčné varné dosky síce ešte nedokážu zázraky, ale v porovnaní s konvenčnými varnými doskami sa napriek tomu dokážu poriadne blysnúť. Indukčná varná doska od Boscha alebo Siemensu privedie 2 litre vody do varu dvakrát rýchlejšie ako keramická varná doska. Takže môžete večeru servírovať rýchlejšie a zároveň spotrebujete menej energie. Zostane vám tak viac času na zábavu.

Bosch & Siemens

Pre viac informácií nás kontaktujte

Oslnivé výsledky umývania riadu s BOSCH a SIEMENS

Umývačky riadu Bosch a Siemens predstavujú moderný dizajn a inovatívne nápady, vďaka ktorým je život jednoduchší. Nechajte sa okúzliť maximálnou flexibilitou. Vďaka praktickým funkciám, ako sú výškovo nastaviteľné postranné diely a sklopné stojančeky, všetko nájde svoje miesto - dokonca aj veľké naberačky alebo malé čajové lyžičky.

Či už servírujete večeru vašej rodine, alebo ste hostiteľovi večierku s priateľmi, umývačky riadu Bosch a Siemens vám váš riad umyje rýchlo a žiarivo.

Bosch & Siemens

Pre viac informácií nás kontaktujte

Kuchynské štúdio
DanKüchen Poprad

Vďaka Danküchen sa váš sen o krásnej, nadčasovej, ale súčasne neuveriteľne praktickej kuchynskej linke, môže zmeniť na realitu, ktorú oceníte aj po rokoch.

Pri kuchyniach Danküchen sa môžete spoľahnúť na precíznu rakúsku prácu.Sú vybavené výlučne vysokokvalitným kovaním Blum, na ktoré sa vzťahuje záruka počas celej doby životnosti kuchyne. Samozrejmosťou značky Danküchen je aj maximálna bezpečnosť, čoho dôkazom je dvojité bezpečnostné zavesenie horných skriniek – pre každý prípad.

V súčasnosti je k dispozícii 17 modelov kuchýň.
zobraziť viac